NÁŠ PŘÍBĚH …

Za každou firmou stojí její příběh a ten náš se začal psát už v roce 1993. Bylo krátce po revoluci, všichni se učili podnikat, otevřel se nám svět a spolu s ním i možnosti. Zaujal nás svět veletrhů a výstav, proto jsme se pustili do příprav individuálních veletržních a výstavních stánků.

Internet byl tenkrát doslova v plenkách, klienti měli chuť a touhu se potkávat. Neváhali kvůli světově ojedinělé akci letět přes půl zeměkoule a chtěli být vždy znovu a znovu překvapení tím, co jejich dodavatelé nabízejí. A ani způsob prezentace nesměl zůstat pozadu.

240 akcí ročně

Nezastavili jsme se, klienti si mezi sebou na nás dávali doporučení a rodinná firma z Šestajovic se úspěšně rozrůstala. Náš tým přijímal nejen nové zakázky, ale i nové kolegy a výzvy z celého světa. Evropa, Amerika, Asie… naše veletržní expozice se „podívaly“ na veletrhy v podstatě do celého světa.

…a pak přišel rok 2020 a my spouštíme projekt Mo-Do Tetris

Je za námi 28 let zkušeností s výstavařinou, suchými stavbami a výstavbou bytových domů. Na základě těchto zkušeností jsme se rozhodli, že pro vás vytvoříme bydlení snů.

Hitem 21. století je moderní, nízkoenergetický dům ovládaný mobilem nebo naopak bydlení na úplné samotě s minimem moderních vymožeností. Naše domy uspokojí každého z vás.

Vznik Exposale

1. realizace v zahraničí – Německo

členství AVF ČR (asociace výstavářských firem)

členství  IFES (Mezinárodní federace výstavářů